Windows 8 Türkçe indir

Bilgisayarda windows yüklü ise windows 8 Türkçe sürümüne yükseltmek için windows 8 pro indirmeniz mümkün. Diğer bir ifadeyle windows 8 indirme yolu ile de yüklenebiliyor. CD gereksiniminiz yok (Eğer isterseniz ek bir ücret karşılığında dvd de alabilirsiniz).

Peki windows 8 indirmek için ne yapmak gerekir? Çok basit ve kolay : windows 8 indir linkini tıklayarak microsoft sitesinin uyumluluk programını bilgisayarınıza indirebilir, sistem gereksinimlerini test eden kurulum sihirbazı tarafından size belirtilen yönergeleri takip ederek yaklaşık 2 gb alan kaplayan yükseltme programını satın alabilirsiniz. (fiyatlar için bakınız).

Tabi bunu yapmadan önce indirdiğiniz program size uyumlu veya uyumsuz programları ve uyumsuz cihazları bildirecektir. Koruma istediğiniz programlar ve ayarlar sorulduktan sonra ilerleyen adımda ise kişisel bilgileri soran bir formu doldurmanız, akabinde online dosya indirme (ek olarak dvd satın almak da mümkün) seçeneğinizi seçmeniz istenecektir. Windows 8 Türkçe sürümünü indirmek ve Pro sürümüne yükseltmek için 2 ödeme seçeneği var. Bu ödeme seçenekleri : 1- Kredi Kartı ile ödeme 2- Paypal ile ödeme. (Her iki yöntem de güvenlidir.) Sadece windows 8 Türkçe indirecekseniz 75 tl, eğer dvd istiyorsanız 36,99 tl talep ediliyor… Detaylı fiyatlar

Nereden edinebilirim bu linki: http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows/buy?ocid=GA8_O_WOL_DIS_ShopHP_FPP_Light

Bir cevap yazın